Dolgozz velünk!

CHS karrier
Nyitott pozíciókIsmerj meg minket!

A CHS Hungary Kft. a magyar számítástechnikai piac legnagyobb disztribútora, 1999 óta Magyarország TOP-200 vállalata között jegyzik. Kínálatunk felöleli az IT-piac minden jelentős ágazatát, A-tól Z-ig. Legfontosabb értékeinknek a meglévő partnereinkkel való hosszú távú üzleti kapcsolatok fenntartását, új vagy leendő ügyfeleinkkel kialakítandó együttműködéseinket, valamint jól képzett, hozzáértő munkatársainkat tekintjük.

munkatárs

gyártó

telephely

partner

év tapasztalat

termék

munkatárs

gyártó

telephely

partner

termék

Ismerj meg minket!

Covid-proof munkahely

A koronavírus 2020-as tavaszi hullámával, komoly intézkedéseket vezetett be a CHS, illetve valamennyi cégcsoporttagunk, amelyek az aktuális járványhelyzetre való tekintettel sem változnak. Ezekkel az intézkedésekkel szeretnénk megóvni egymást és szeretteinket.

CHS, mint munkahely

A CHS Hungary Kft. egy dinamikusan fejlődő, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat, amely immár 28 éve a számítástechnikai disztribútori piac meghatározó szereplője. Ezért izgalmas, kihívásokkal teli és ösztönző munkakörnyezetet kínálunk azok számára, akik lehetőséget keresnek arra, hogy kiemelkedhessenek és fejlődjenek. A CHS-nél elszánt és hozzáértő kollégákkal dolgozunk együtt azért, hogy közösen elérjük, sőt túlteljesítsük a kitűzött célokat. Energikusak, felelősségteljesek és kihívásokra készek vagyunk, valamint szenvedélyünk az értékesítés.

Amit munkavállalóink számára biztosítunk:

  • Stabil munkaadói háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Sikeres csapatmunka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Karrier program
CHS, mint szervezet

Az elmúlt években a hazai számítástechnikai piac jelentősen átalakult. A változásokat követve alakítottuk ki cégünk szervezeti felépítését. Értékesítésünket üzletágakra bontottuk annak érdekében, hogy minden általunk képviselt termék megfelelő támogatást kaphasson, valamint többszintű értékesítési csatornát alakítottunk ki és egyéb támogató osztályokat.

    • Infopult/SMB csoport
    • Szakáruházi értékesítési csapat
    • Termékmenedzserek
    • Kiemelt partnerkapcsolati csoport
    • Retail-menedzsment csoport
    • Logisztikai, raktári csapat
    • Pénzügyi, számviteli csoport
    • Marketing csoport
    • HR csoport
CHS, mint partner

Szolgáltatási palettánk folyamatos bővítésével igyekszünk minél szélesebb és átfogóbb segítséget nyújtani partnereink számára. A forgalmazott termékkörök és a kereskedelmi szolgálatásaink mellett több milliárd forint értékű, folyamatosan frissülő készlettel, naprakész információkkal állunk partnereink rendelkezésére. Mindemellett stabil tőkeerőnknek köszönhetően cégünk minden együttműködő partnerének hosszú távon is biztos hátteret képes nyújtani pénzügyi szolgáltatásai révén. Nemcsak ezen területeket öleljük fel, hanem olyan – a disztribúciós gyakorlatban egyedülálló – innovatív megoldásokat is kínálunk, mint az egyedi igényekre szóló számítógépgyártás, amellyel partnereink versenyképességét, hatékonyabb működését kívánjuk elősegíteni.

CHS, mint cégcsoport
  • C Szerviz Kft.: Szolgáltatásuk fő területei az alkatrész- és kiskereskedelem, számítástechnikai szakszerviz ellátása. Garanciális és garancián túli ügyintézésükben minél rövidebb javítási határidőkre és kifogástalanul elvégzett javításra törekszenek, illetve viszonteladók és végfelhasználók számára alkatrész- és kereskedelmi értékesítést is vállalnak.
  • Notebook.hu: A notebook.hu védjegy és márkanév licenc jogosultjaként kiskereskedelmi hálózatot alakított ki, és működtet budapesti plázákban és vidéki nagyvárosokban. 2012 novemberében kezdte meg működését a cégcsoport tagjaként.
  • Kventa Kft.: 1990-ben alakult vállalkozás, a cégcsoport első tagja. A cég fő tevékenységi köre kezdetektől fogva a számítástechnikai eszközök kereskedelme. Emellett jelentős szerepet játszik a központosított közbeszerzés, illetve az egyéb közbeszerzési pályázatok.
Pillants be a CHS mindennapjaiba!

Modern irodaház

Rugalmas munkaidő

Home office

HR fogadóóra

CSR

Céges buszjárat

Office képzések

Nyelvoktatás

Irodai masszázs

Gyümölcsnap

Rendezvények

Csapatépítők

Családi nap

Mikulás ünnepség

Fagyinap

Webináriumok

Home office

CSR

Gyümölcsnap

Családi nap

Fagyinap

Nyitott pozíciók

Kiválasztási folyamatunk általában a következő lépésekből áll
1

Pályázz!

Keresd meg a neked megfelelő pozíciót a CHS karrierportálon, és jelentkezz.

2

Interjú

Az előszűrések után ismerjük meg egymást az interjún!

3

Döntéshozás

Meghozzuk a döntést, amelyre maximum 2 hét türelmi időt kérünk Tőled.

4

Ajánlatadás

Állásajnálatot adunk, amire bízunk benne, hogy igent mondasz!

5

Tájékoztatás

Beavatunk a CHS mindennapjaiba, hogy felkészülten tudj érkezni.

6

Üdvözlünk a CHS fedélzetén!

Gyakornoki program

A CHS Hungary Kft. 2022 őszén indította el a CHS NEXT GEN gyakornoki programját, melynek célja, hogy az egyetemista hallgatók szakmai gyakorlatukat egy olyan helyen végezzék, ahol akár komoly karriert is befuthatnak. Cégünk olyan diákok jelentkezését várja, akik a gyakorlat elvégzését nem csupán egy feladatnak, hanem lehetőségnek is tekintik.

Jelenleg nem fogadunk több gyakornokot, de januártól újra lehetőség nyílik a CHS Next Gen Programhoz való csatlakozáshoz. További részletekkel és nyitott pozíciókkal hamarosan jelentkezünk!

Elvárások

  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Az adott területtel kapcsolatos szakmai alapismeretek
  • Érdeklődés az IT világa iránt
  • Nyitottság, problémamegoldó készség, elkötelezettség
  • Legalább heti 3×8 óra munka vállalása

Amit nyújtunk

  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Versenyképes fizetés, előrelépési lehetőség
  • Tapasztalatszerzés az IT disztribúció területén a magyarországi piacvezető cégnél
  • Mentor, aki segíti a szakmai és személyes fejlődésedet
  • Céges buszjárat minden reggel és délután a Déli pályaudvartól
A CHS nem csak munkáltató, a CHS egy csapat
Kiemelt gyártók, akikkel együtt dolgozunk

"Szeretem, hogy egy összetartó és támogató csapat tagja lehetek. A vezetőmtől sok támogatást kapok a mindennapokban, ami segít, hogy motivált maradjak."

B. Brigitta

"A vidám mindennapok mellett, mindig belefér egy-két munkán kívüli elfoglaltság: egy focizás, kocsmázás, vacsi vagy bowling, de a közös csapatépítőket is mindig nagyon várom."

K. Richárd

"Lassan 12 éve, hogy a CHS-nél dolgozom, de minden nap akad egy új kihívás, egy megoldandó feladat, egy fejlesztési ötlet, ami a mai napig inspirál.”

Sz. Péter